גלוון

מה זה גלוון?coating_galvanizing

גילוון חם זהו תהליך כימי של ציפוי ברזל באבץ. הרכיב שמיוצר במסגרייה מוטבל בבריכת אבץ חמצני בחום של 460 מעלות. האבץ החמצני, בניגוד לברזל, הוא חומר שאינו מחליד וביכולתו לשמור על הסורג מהיווצרות חלודה והירקבות.
ישנן שיטות גלוון נוספות כגון גלוון קר אך במאמר זה נתמקד בגלוון החם הנפוץ יותר.

קרא עוד

חיתוך בפלזמה

 

plasma_machine

חיתוך בפלזמה היא שיטה נפוצה לחיתוך ברזל ומתכת. החיתוך מתבצע ע"י הזרמת גז או אוויר דחוס בעצמה גבוהה אל השטח הנחתך בשילוב עם זרם חשמל גבוה. הזרם החשמלי יוצר ניצוץ וחום המגיע עד °25,000 מעלות המתיך את המתכת.

 

 

קרא עוד

חיתוך סמל יחידת לוט"ר

רקעsigns

מדי פעם אנחנו מקבלים הזמנה לביצוע עבודה לא רגילה. משהו מיוחד שדורש קצת יצירתיות כדי למצוא את העיצוב הנכון ללקוח.

את המשימה לחיתוך סמל יחידת לוט"ר קיבלנו כקבלן משנה. הסמל הוזמן להצגה בכניסה לבסיס היחידה במיקום מרכזי ובולט ולכן היה חשוב מאוד להקפיד על הפרטים הקטנים. 

קרא עוד

חיתוך, ניקוב, עירגול וכיפוף פחים

בתחום עיבוד פח אנו מספקים קשת שלמה של שירותים תחת קורת גג אחת: חיתוך, ניקוב, עירגול וכיפוף פחים והכל במכונות CNC מדויקות ומתקדמות. אנו עושים הכל על מנת לספק ללקוח את כלל המעטפת הנדרשת בתחום ולספק את השירות הטוב ביותר.

מסגרות כללית

אנו מבצעים עבודות מסגרות במגוון גדול של תחומים: החל מסורגים, פרגולות ומעקות מעוצבים ללקוחות הפרטיים ועד קונסטרוקציות תעשייתיות, חלקי מכונות מדויקים, מדרגות מתכת ומיגון למבנים. אנו מתאימים את עצמנו לדרישות המהנדס והאדריכל ופועלים תמיד לדאוג לשביעות רצון הלקוח עד הפרט הקטן ביותר.

הכנסו לגלריה שלנו וצפו בעבודות קודמות.

חיתוך בפלזמה

אנו מבצעים עבודות חיתוך בפלזמה לפי הזמנה. ברשותנו מכונת חיתוך פלזמה ממוחשבת עם יכולות חיתוך פחים עד עובי 40 מ"מ. העבודות מתבצעות בצורה ממוחשבת ומדויקת ביותר. ניתן לבצע הזמנה לפי קובץ תמונה רגיל או שרטוט הנדסי לפי בקשת הלקוח.

קרא עוד