חיתוך בפלזמה

 

plasma_machine

חיתוך בפלזמה היא שיטה נפוצה לחיתוך ברזל ומתכת. החיתוך מתבצע ע"י הזרמת גז או אוויר דחוס בעצמה גבוהה אל השטח הנחתך בשילוב עם זרם חשמל גבוה. הזרם החשמלי יוצר ניצוץ וחום המגיע עד °25,000 מעלות המתיך את המתכת.

 

 

חיתוך פלזמה ידני

ישנן שיטות שונות לחיתוך בפלזמה. האחת היא שיטה ידנית - שימוש בידית הדומה לידית ריתוך רגילה. החיתוך בשיטה זו היא ידנית והיא מתאימה לחלקים נקודתיים קטנים או לביצוע עבודות חיתוך בשטח. העבודה בשיטה זו אינה מדויקת אך היא יכולה לתת פיתרון נקודתי בהתאם לצורך.

חיתוך פלזמה ממוחשב (CNC)

חיתוך במכונת פלזמה CNC

השיטה המתקדמת יותר בחיתוך בפלזמה היא ע"י מכונות CNC. מכונות אלה הן בעלי משטח חיתוך וזרוע חיתוך אוטומטית. המכונה יודעת לקבל שרטוטים מיוחדים ובהתאם לבצע את החיתוך לפי השרטוט. החיתוך נעשה בצורה אוטומטית לחלוטין ללא מגע יד אדם.

עד כמה שמכונות אלו מתוחכמות ומדויקות, קיימים הבדלים משמעותיים בין סוגי המכונות לגבי איכות החיתוך והדיוק שבו.

 

מה היכולות שלנו?

כאמור, ברשותנו מכונת חיתוך בפלזמה מתקדמת ומדויקת. המכונה מסוגלת לחתוך פח באיכות חיתוך גבוהה וחלקה ביותר.

אנו משתמשים בתוכנות מתקדמות על מנת לבצע את תכנית השרטוט ואת סדר החיתוך של החלקים השונים על גבי הפח. בנוסף, אנו מבצעים אופטימיזציות חכמות על מנת לנצל בצורה המירבית את שטח הפח ולמזער את הפסולת שנותרת לאחר החיתוך.

לא חייב שרטוט הנדסי לביצוע העבודה - ביכולתנו גם לקבל תמונה שצילמתם או מצאתם באינטרנט ובעזרת תוכנות עיבוד תמונה לבצע המרה בהתאם למכונה הממוחשבת. תוכלו לראות דוגמא לעיבוד תמונה כזו כאן באתר.

fence אינסוף אפשרויות לציורים ודוגמאות בגדר הבית שלכם +
 
fence מגוון רחב של אפשרויות לשלטים בעיצוב לפי דרישה +
 
fence שערים חשמליים או רגילים בתוספת עיצוב בחיתוך פלזמה +
 
fence עבודות שונות שביצענו בחיתוך פלזמה +
 

חיתוך, ניקוב, עירגול וכיפוף פחים

בתחום עיבוד פח אנו מספקים קשת שלמה של שירותים תחת קורת גג אחת: חיתוך, ניקוב, עירגול וכיפוף פחים והכל במכונות CNC מדויקות ומתקדמות. אנו עושים הכל על מנת לספק ללקוח את כלל המעטפת הנדרשת בתחום ולספק את השירות הטוב ביותר.

מסגרות כללית

אנו מבצעים עבודות מסגרות במגוון גדול של תחומים: החל מסורגים, פרגולות ומעקות מעוצבים ללקוחות הפרטיים ועד קונסטרוקציות תעשייתיות, חלקי מכונות מדויקים, מדרגות מתכת ומיגון למבנים. אנו מתאימים את עצמנו לדרישות המהנדס והאדריכל ופועלים תמיד לדאוג לשביעות רצון הלקוח עד הפרט הקטן ביותר.

הכנסו לגלריה שלנו וצפו בעבודות קודמות.

חיתוך בפלזמה

אנו מבצעים עבודות חיתוך בפלזמה לפי הזמנה. ברשותנו מכונת חיתוך פלזמה ממוחשבת עם יכולות חיתוך פחים עד עובי 40 מ"מ. העבודות מתבצעות בצורה ממוחשבת ומדויקת ביותר. ניתן לבצע הזמנה לפי קובץ תמונה רגיל או שרטוט הנדסי לפי בקשת הלקוח.

קרא עוד